AKCJA 4×4 Zachodniopomorskie dla Domu Dziecka w Policach

      Stowarzyszenie „4×4 Zachodniopomorskie” w dniu 6 grudnia 2014 roku  organizuje kolejną Ogólnopolską Terenową Integrację ”Dla Choinki”. W tym roku licytacja upominków odbędzie się na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Policach.

W imprezę włączyło się Nadleśnictwo Trzebież, wyrażając zgodę na przejazd terenami leśnymi w dniu imprezy oraz przekazując upominki na licytację.

W tym roku, po raz piąty organizowana jest impreza mającą na celu zebranie pieniędzy na rzecz kolejnej placówki z województwa zachodniopomorskiego. Od początku trwania akcji wsparliśmy Dom Samotnej Matki w Poczerninie, Dom Dziecka nr 2 w Stargardzie dwa lata temu udało się zebrać potrzebną kwotę na zakup placu zabaw oraz wielu gier edukacyjnych i artykułów szkolnych dla podopiecznych Domu Dziecka w Tanowie.  Rok temu wspieraliśmy DPS w Nowym Czarnowie.

Spotykamy się 6 grudnia o godzinie 9 na Głębokim skąd rozpoczynamy zabawę po bezdrożach trasą odcinka specjalnego rajdu Baja Poland w Dobrej. W planach mamy zwiedzanie Transgranicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Zalesiu oraz spotkanie z pracownikami Nadleśnictwa Trzebież. Ok. godziny 16 stawiamy się w Domu Dziecka w Policach, gdzie wręczymy słodkie upominki a podopieczni przekażą na naszą licytację ręcznie wykonane ozdoby  Następnie jedziemy trasą wyznaczoną przez Nadleśnictwo. Wieczorem rozpocznie się licytacja zebranych gadżetów i upominków połączona z integracją miłośników jazdy po bezdrożach. Cała, zebrana przez uczestników zabawy kwota, zostanie przeznaczona dla polickiej placówki .

Informacje o naszym Stowarzyszeniu znajdą Państwo na stronie:

www.4×4-zachodniopomorskie.pl

Stowarzyszenie 4×4 Zachodniopomorskie