Bezpłatne warsztaty dla maturzystów, którym powinęła się noga na egzaminie z matematyki

Szczecin, 13.07.2013

matematyka

 

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie już po raz 5 zaprasza wszystkich przygotowujących się do matury poprawkowej lub matury 2014 z matematyki na bezpłatne, tygodniowe warsztaty przygotowujące do egzaminu z tego przedmiotu.

W zachodniopomorskim maturę zdało 79 % piszących – co plasuje nasze województwo na niechlubnym ostatnim miejscu pod względem zdawalności w Polsce. Podobnie jak w zeszłym roku jednym z najtrudniejszych przedmiotów okazała się matematyka, której nie zdało aż 15 %.

27 sierpnia 2013 roku odbędzie się poprawka egzaminu maturalnego. Wszystkie osoby, które chcą się do niej przygotować Wyższa Szkoła Bankowa zaprasza na bezpłatne warsztaty z matematyki. Zajęcia będą trwały od poniedziałku do piątku w dniach od 19 do 23 sierpnia 2013 r. w godzinach od 10.00 do 12.00 lub od 12.00 do 14.00 (godziny do wyboru). Odbędą się one w budynku uczelni  przy al. Wojska Polskiego 128 w Szczecinie.

Aby się zapisać należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie internetowej uczelni: www.wsb.pl/szczecin. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane prosimy o szybkie zgłoszenia.

Warto ugruntować swoją wiedzę z wykładowcami matematyki Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie.