Chemik II Police wygrywa z Wołczkowem

Tekst i foto: Ariel Szydłowski

W meczu VII kolejki A klasy piłkarze Chemika II Police wygrali na własnym boisku z Wołczkowem Bezrzecze 2:1.

Chemicy dość szybko bo już w 5 minucie meczu, po strzale Mariusza Bedlińskiego wyszli na prowadzenie. W 19 minucie meczu było już 2:0 dla Chemika II. Tym razem bramkę zdobył Dawid Wasikowski. W pierwszej części gry mimo kilku okazji bramki już nie padły. Po przerwie Żółtozieloni dalej atakowali, jednak razili nieskutecznością. Kolejne swoje okazje marnowali JałoszyńskiWasikowskiPaprocki czy wprowadzony po przerwie Iwański. Niestety w 76 minucie meczu po błędzie Brzozowskiego, Wołczkowo zdobyło bramkę kontaktową. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i podopieczni trenera Józefa Rembisza mogli cieszyć się z czwartego ligowego zwycięstwa.

Chemik: Brozowski – Klimkowicz(60′ Jasik), Janicki, Grzesło, Kołat, Moroza(Iwański), Kąkol(80′ Białek), Bedliński, Wasikowski(70′ Wypych), Paprocki, Jałoszyński