Chemik Police vs MKS Dąbrowa na żywo

     Mecz z Dąbrową   Przy pełnej hali i żywiołowym dopingu kibiców rozpoczął się mecz półfinałowy fazy PLAY OFF. Na widowni Władysław Diakun i Krzysztof Jałosiński. Na pierwszej przerwie technicznej dwupunktowe prowadzanie Dąbrowy. W 11 min. meczu boisko opuszcza kapitan Chemika A.Werblińska. W jej miejsce wchodzi Justyna Raczyńska.
Przy stanie 14:11 dla gości o przerwę prosi Cuccarini, po czym na boisko wraca Anna Werblińska.
Na drugiej przerwie 16:14 dla Dąbrowy. Rywalki odskakują na kilka punktów, ale policzanki ambitnie odrabiają do stanu 22:17. Pierwszy set przegrany do 20.
W drugim secie na pierwszej przerwie technicznej dwupunktowe prowadzenie Chemika. Pojedynek jest bardzo zacięty. Policzanki gonią wynik. Przy stanie 11:9 dla rywalek trener Chemika prosi o czas. Po 46 min stan po 12. Ponowne prowadzanie Chemika i znowu remis po 14. Po wielu równowagach przychodzi prowadzenie Chemika. Przy stanie 20:18 czas dla Dąbrowy.Po drugim secie 1:1. Set wygrany przez policzanki do 20.
W 3 secie na prowadzenie wychodzi Dąbrowa 5:1. Cuccarini wykorzystuje pierwszy czas. Stan 8:4 dla drużyny gości.Policzanki cały czas gonią rywalki. Mecz bardzo zacięty. Po półtorej godziny gry w 3 secie po 15. czyli idealny remis w meczu. Na przerwie Chemik już prowadzi.
Przy prowadzeniu 23 do 20 czas dla Dąbrowy. Pierwszy setbol przy stanie do 21 obroniony. Drugi setbol skuteczny. 25:22 Dla Chemika. 2:1 – prowadzenie gospodarzy.
W 4 secie na pierwszej przerwie policzanki są już na prowadzeniu 6:8. W tym secie policzanki wychodzą ma prowadzenie, którego skutecznie bronią do stanu 13:9. Rywalki skracają dystans do jednego punktu. Przy stanie 14:13 wykorzystują czas trenerski. Na drugiej przerwie technicznej Dąbrowa prowadzi 16:14. Po stracie kolejnego punktu Cuccarini  bierze czas. Policzanki jednak tracą  kolejne punkty. Po czym zaczynają odrabiać  i znowu tracą . Jest już 21:18 dla rywalek. Glinka wyprowadza wynik na 2o : 21. i  zespól ze Śląska bierze czas. Jest juz po 21. Policzanki w końcu prowadzą 22:21. Czas dla Dąbrowy. Mecz kończy się zwycięstwem gospodarzy 3:1.