3 komentarze do “„Chemik Police” w Sejmie – rozmowa z prezes Klubu Joanną Żurowską

 • 5 września 2014 o 09:28
  Permalink

  Jest jakiś problem techniczny w przypadku dwóch ostatnich klipów (Trojanowski, Żurowska). Nie ma dźwięku, niezależnie od przeglądarki. „Trojanowski jest całkiem niemy, rozmowa z J. Żurowską ma tylko podkład muzyczny pod czołówką. Tak jest również na YouTube. Jeśli to możliwe – poprawcie, bo materiał z pewnością jest ciekawy.

 • 5 września 2014 o 20:44
  Permalink

  No więc tak. Odsłuchałem wreszcie oba klipy, na laptopie z WiN7 64 (na stacjonarnym mam WiN7 ale 32). Aby to było możliwe musiałem manewrować częstotliwościami dźwięku. Jest to pierwszy taki przypadek z klipami z Waszej strony. Wszystkie inne zawsze były/są OK (sprawdzałem i teraz). Wg mnie, podczas nagrywania, zostało wprowadzone (pewnie przypadkiem) jakieś specyficzne ustawienie częstotliwości. Stąd moje problemy. Nadmieniam, że wszystkie klipy np. na YouTube, czytam zawsze bez przeszkód. Chyba trzeba sprawdzić ustawienia nagrywania.

 • 5 września 2014 o 20:48
  Permalink

  No więc tak. Odsłuchałem wreszcie oba klipy, na laptopie z WiN7 64 (na stacjonarnym mam WiN7 ale 32). Aby to było możliwe musiałem manewrować częstotliwościami dźwięku. Jest to pierwszy taki przypadek z klipami z Waszej strony. Podczas nagrywania, zostało wprowadzone (pewnie przypadkiem) jakieś specyficzne ustawienie częstotliwości. Stąd moje problemy. Nadmieniam, że wszystkie klipy np. na YouTube, czytam zawsze bez przeszkód. Chyba trzeba sprawdzić ustawienia nagrywania. Wszystkie inne zawsze były/są OK (sprawdzałem i teraz).

Możliwość komentowania została wyłączona.