Chemik przegrał z III ligowym Świtem Skolwin Szczecin 1:4

Niestety w swoim siódmym meczu kontrolnym piłkarze. Pierwsza połowa dzisiejszego spotkania była wyrównanym widowiskiem. Obie ekipy stworzyły sobie po kilka okazji do zdobycia gola, ale bramka padła tylko jedna i to dla Chemika. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem z piętki bramkę zdobył Michał Maśniak i tak po pierwszych 45 minutach piłkarze Chemika prowadzili 1:0. Niestety po przerwie, bramki zdobywali już tylko goście. Kolejno trafiali Wyganowski x2, Nagiel i Sobinek. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:4.  W trakcie spotkania ze  Świtem trener Łukasz Borger nie mógł skorzystać z kilku zawodników, którzy ciągle zmagają się z kontuzjami. Poza kadrą na mecz z powodu kontuzji byli: Emil AndrzejewskiSzymon KapeluszSzymon WośNikita Vovchenko. Następny mecz kontrolny piłkarze Chemika rozegrają już w sobotę a ich rywalem będzie IV ligowy Hutnik Szczecin. Mecz ten zostanie rozegrany o 11:00 na boisku przy ul. Piaskowej.Chemik: Szybka – Ziółkowski(35′ Białek 70′ Maziarz), Hajdukiewicz, Kowalczyk, Maśniak, Jóźwiak, B. Ława, Protasenko (70′ Trajkowski), Szewczykowski, Klimkowicz (80′ Rogowski), Krystek