Dni Polic – Dni Chemika 2015!

 DNI POLIC 2015 PLAKAT OSTATECZNY      Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza 05-06 czerwca na uwielbianą przez policzan imprezę – DNI POLIC. Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie Agnieszka Chylińska!

 

Bogaty program artystyczny z pewnością przyciągnie amatorów muzyki popularnej. Głównym punktem programu scenicznego będą tradycyjnie różnorodne koncerty. Pierwszego dnia na polickiej scenie odbędzie się Disco Polo Show, w ramach którego wystąpią m.in.: CZADOMAN, Zespół MIG, SKANER, a także jeden z najpopularniejszych zespołów nurtu polskiej muzyki tanecznej BAYER FULL.

Gwiazdą, która zaprezentuje się w sobotni wieczór w Policach, będzie polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna AGNIESZKA CHYLIŃSKA. Również w sobotę zagra MARGARET z zespołem, słynny raper O.S.T.R. oraz rockandrollowy zespół ZGREDYBILLIES.

 

Organizatorzy: Gmina Police, Miejski Ośrodek Kultury w Policach oraz partner Grupa Azoty planują także  liczne atrakcje dla najmłodszych!

 

 

DZIECIĘCE STREFY DLA DZIECI podczas DNI POLIC

 

W ramach bloku Szalony świat nauki – zakazane eksperymenty odbędą się niebanalne pokazy, konkursy, zabawy eksperymenty. Zaś na Dziecięcej Polanie odbędą się liczne pokazy, występy, gry i zabawy dla najmłodszych przygotowane i prowadzone przez liczne zespoły Amatorskiego Ruchu Artystycznego działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

 

Na polanie za SP 8 działać będą także artyści z Floating Trippin’ Festiwal. Akademia ruchu dla dzieci to akcja, w ramach której powstanie strefa aktywności ruchowych dla dzieci. Na placu powstanie stanowisko animatorów wraz z otaczającymi kilkoma obszarami zabawy dla najmłodszych. W programie m.in.:

 

  • Slackline – Dyscyplina sportowa polegająca na chodzeniu i wykonywaniu trików na specjalnej taśmie. Działanie znacząco wpływa na poprawę koordynacji ruchowej

i doskonalenie równowagi ciała u dzieci.

  • Low Rope – Mobilny mini park linowy, który można rozkładać i składać w wielu miejscach. Działanie  wpływa na poprawę koordynacji ruchowej i doskonalenie równowagi ciała u dzieci.
  • Dmuchana tarcza „Dart” (duże rzutki)
  • Kręgle i tunele
  • Żonglerka, ringi, talerze
  • Gimnastyka małego smyka: zajęcia i zabawy ruchowe, konkursy w różnych konkurencjach ruchowych.

 

 

 

 

 

  • Rowerowa wyprawa – konkursy związane z przejazdem na specjalnie zaaranżowanym w tym celu torze. Uczestnicy będą zmagali się z „żywiołami natury” – wiatr, deszcz, śnieg.

 

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w zabawie!

 

 

 

 

Zapraszamy!

05 – 06 czerwca 2015r.

polana za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach

przy ul. Piaskowej

Wstęp wolny