Juniorzy Młodsi gromią Stal Szczecin

Tekst i foto: Ariel Szydłowski (Na zdjęciu Rafał Rajch zdobywca 2 bramek dla naszej drużyny)

Juniorzy młodsi Chemika Police odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo. Zawodnicy trenera Macieja Sayed pokonali na wyjeździe Stal Szczecin 6:0.

Wynik meczu w 30 minucie spotkania otworzył Rafał Rajch, który dostał podanie od Kuby Ścirki i pewnym uderzeniem z jedenastego metra pokonał golkipera Stali. Ten sam zawodnik w 35 minucie gry podwyższył na 2:0 dla Chemików. Tym razem Rafał dostał prostopadłą piłkę od Kuby Radzika i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi Stali . Wynik na 3:0 do przerwy dla żółtozielonych ustalił w 43 minucie Mateusz Wróblewski. Po przerwie, nasi juniorzy dalej kontrolowali przebieg spotkania i zaaplikowali swoim rywala jeszcze trzy trafienia. Ich autorami kolejno byli Kuba ŚcirkaIgor Wawrzyckia strzelanie zakończył Kacper Jaguszewski.

Chemik: Kuźmiński – Palej, Kamiński, Garczyński(55′ Skórzyński) Nowakowski (65′ Korzec) Radzik, Witkowski, Rajch(70′ Szczytniewski) Bylewski, Wróblewski (65′ Jaguszewski)