Juniorzy Starsi rozmontowali Inę Goleniów

Tekst i foto: Ariel Szydłowski

W poprzedni weekend juniorzy starsi na wyjeździe rozgromili zespół Kotwicy Kołobrzeg 0:9, a w tym na własnym boisku rozmontowali drużynę Iny Goleniów aż 8:1.

Strzelanie dla naszej drużyny już w 2 minucie meczu rozpoczął Kuba Lintas, a przed gwizdkiem kończącym pierwszą cześć meczu Chemicy pokonali bramkarza Iny jeszcze pięciokrotnie. Po przerwie policzanie dalej dominowali i strzelili gościom z Goleniowa 2 bramki. Natomiast drużynę Iny stać było tylko na jedno trafienie honorowe. Hattrickiem w meczu z Goleniowem popisał się Dominik Dąbrowski. Teraz podopiecznych trenera Mariusza Szmita, czeka arcytrudny wyjazd do Koszalina i mecz z miejscową Gwardią.

Chemik: Serdyński – Dymitrowski, Budnicki, Wujko(68′ Skórzyński), Dybus, Korotkiewicz, Kadrzyński, Bylewski(46′ Podgórski), Lintas, Dolak(65′ Szczytniewski) Dąbrowski(70′ Jaguszewski K.)