Koncert zespołu Voice Band z Sonią Bohosiewicz

 

Talent wokalny, niezwykła zabawa tekstem, świetny kontakt z widownią, humorystyczne gry i zabawy słowem oraz zaskakujące poczynania na scenie to zapowiedź koncertu jaki odbędzie się w polickim MOK -u.

 

Voice Band jest nowatorskim przedsięwzięciem na polskiej scenie muzycznej XXI w. Zespół

powstał z inicjatywy Arkadiusza Lipnickiego. W 2012 r. grupa wydała debiutancki album „W siódmym niebie”, którego produkcją zajęła się siostra założyciela zespołu – Anita Lipnicka. I to właśnie utwory z tej płyty usłyszy policka publiczność podczas koncertu w MOK -u.

 

Będzie to wyjątkowa okazja by poczuć stylistykę popularnych chórów męskich okresu międzywojennego, która stała się inspiracją do stworzonych przez grupę nowoczesnych aranżacji znanych. Intencją Voice Bandu jest prezentacja znanych lub oryginalnych piosenek w nowoczesnych aranżacjach.

 

Do męskiego grona artystów dołączyła aktorka i piosenkarka Sonia Bohosiewicz. Znana i lubiana artystka ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Była aktorką Teatru Starego oraz Teatru Słowackiego w Krakowie, od kilku lat związana jest z Grupą Rafała Kmity. W 2012 r. zasiadała w jury drugiej edycji „Bitwy na głosy” (TVP2).

 

Na polickiej scenie zaprezentują się: Sonia Bohosiewicz, Tomasz Warmijak, Arek Lipnicki,

Grzegorz Żołyniak, Piotr Widlarz, Wacław Turek.

 

Zapraszamy!

 

26 października 2013

godz. 19.00

 

Bilety: 60 zł, 50 zł (ulgowy)

 

MOK Police