Masz dość stania w korkach? Zainwestuj w Xiaomi Mi Pro 2, doskonałą hulajnogę miejską

Co nas najbardziej denerwuje w ruchu drogowym? Z pewnością korki, o tak stanie w korku, nie należy do przyjemności, szczególnie kiedy gdzieś się akurat śpieszymy. Szacuje się, że w większych miastach kierowca, który jeździ samochodem do pracy przez 5 dni w tygodniu, spędza w samych korkach ok. 17 dni w roku. 17 całych dni z Twojego życia! Pomyśl ile, mógłbyś zrobić rzeczy w tym czasie. A gdyby tak znaleźć złoty środek?

Alternatywą dla podróży samochodem niewątpliwie będzie hulajnoga elektryczna. Nie jesteś przekonany? W takim razie zdaj sobie sprawę z faktu, że hulajnoga elektryczna to także, brak problemów z parkowaniem. Jeszcze nie? To także bezwysiłkowa dziecinnie prosta obsługa. Dobrze, a teraz najważniejsze to tani a do tego znacznie bardziej ekologiczny środek transportu.

Miejska Hulajnoga elektryczna od Xiaomi- Xiaomi Mi Pro 2 to doskonały wybór, jeśli chcemy osobiście doświadczyć korzyści płynących z poruszania się tym środkiem transportu.

Xiaomi Mi Pro 2 najważniejsze zalety

Oczywiście ten model niesie za sobą wszystkie te korzyści dla jego użytkownika, które zostały wymienione na samym początku artykułu. Jakie jeszcze zalety ma model  Xiaomi Mi Pro 2?

Po pierwsze daleki zasięg

Hulajnoga elektryczna pozwala na pokonanie trasy do 45 km na jednym ładowaniu, czyli bez problemu dojedziesz i wrócisz do pracy, na uczelnie do szkoły, tam gdzie chcesz.

Po drugie Xiaomi Mi Pro 2 z system odzyskiwania energii

Podczas hamowania, oraz jazdy ze wzniesienia jest w stanie odzyskać energię kinetyczną i przekształcić ją w elektryczną, dbając przy tym o żywotność baterii.

Po trzecie bezpieczna hulajnoga elektryczna

Podwójny układ hamulcowy, hamulec tarczowy, oraz hamulec elektroniczny z systemem E-ABS, to szybsza reakcja i skrócona droga hamowania. Dodatkowo model Xiaomi Mi Pro 2 to także doskonałe oświetlenie, skonstruowane w taki sposób, aby maksymalnie oświetlić drogę, ale przy tym nikogo nie oślepiać. Dzięki temu ta hulajnoga elektryczna sprawdzi się również w nocy lub w pochmurne dni.

Po czwarte komfort

Na to, czy jedzie się wygodnie, wpływa z pewnością rodzaj opon. W Xiaomi Mi Pro 2 zastosowano 8,5-calowe pneumatyczne opony, dzięki, którym poradzi sobie bardzo dobrze nawet na dużych nierównościach i znacznie zneutralizuje wstrząsy. Biorąc pod uwagę stan dróg i chodników w Polsce, jest to jeden z najważniejszych elementów determinujących o komforcie jazdy.

Po piąte aplikacja mobilna

Model od Xiaomi- Xiaomi Mi Pro 2, może pochwalić się doskonałą aplikacją mobilną dedykowaną do urządzenia. Instalacja i późniejsza obsługa aplikacji jest prosta, a za jej sprawą możemy w łatwy sposób sprawdzić takie parametry jak, przebieg, prędkość, poziom naładowania baterii, ale również ustawić tempomat, czy zaktualizować oprogramowanie hulajnogi. Przy pomocy aplikacji zablokujemy także dostęp do pojazdu.

Kogo powinien najbardziej zainteresować model Xiaomi Mi Pro 2?

Osoby, które szukają hulajnogi o dobrych parametrach do jazdy miejskiej, z pewnością będą zadowolone z tego modelu Xiaomi. Jej budowa, wygodna kierownica, wyświetlacz i możliwość rozpędzenia się do 25km/h, sprawią, że odczujemy satysfakcję już po pierwszej przejażdżce.