Mecz siatkarek Chemik vs. PGE Atom Trefl Sopot

2 5

Mecz siatkówki kobiecej Chemika z PGE Atom Trefl Sopot. Na pierwszej przerwie technicznej wynik 8:6 dla Atomu. Prowadzenie policzanek stracone w ostatnich trzech piłkach. Przy stanie 10:6 dla gości Cuccarini bierze pierwszy czas. Na drugiej przerwie technicznej 16:13 dla Chemiczek. Set zakończony wynikiem dla 25:21 dla policzanek.

W drugiej partii na 2 przerwie technicznej 16:13 dla Chemika. Przy stanie 21:20 dla Chemika trener Cuccarini prosi o czas. Rozstrzygające piłki wyrównanego seta. Prowadzenie dla gospodarzy nie powiększa się. Mamy grę punk za punkt. Dochodzi do remisu po 22 i powadzenia Atomu 23:22, po czym następuje wyrównanie. Set zakończony zwycięstwem do 23. W 3 secie bez problemów zwycięstwo do 22 i 3:0 w setach. Najlepszą zawodniczka zostaje wytypowana Bednarek-Kasza.