„Muzyczna Wigilia”

Zapraszamy mieszkańców do wspólnego śpiewania kolęd podczas Muzycznej Wigilii w Miejskim Ośrodku Kultury. Na scenie wsparciem w świątecznym repertuarze będą: Chór Cantore Iuvenum pod dyrekcją Julii Figiel oraz Dariusz Skrobania – fortepian. Wydarzenie poprowadzi Piotr Szkocki. Na scenie zaprezentuje się także grupa bębniarska z Ewangelickiej Szkoły Podstawowej w Schwedt i wokaliści z grupy PP66 działającej w MOK. Młodzi artyści przygotowali wspólne wykonanie kolęd w ramach projektu „Cicha noc/Stille Nacht”. „Muzyczna wigilia” będzie doskonałą okazją by oderwać się od gorączkowej przedświątecznej bieganiny. 

Muzyczna Wigilia to przede wszystkim niezwykły świąteczny klimat, który stworzą artyści, rozbrzmiewające ze sceny i widowni kolędy oraz mieszkańcy naszego miasta.

Projekt „Cicha noc/Stille Nacht” jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów INTERREG VA Meklemburgia – Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania.

15 grudnia 2017 (sobota)

godz. 17.00

Miejski Ośrodek Kultury

sala widowiskowa

ul. Siedlecka 1a

wstęp wolny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *