„Muzyczna Wigilia”

Zapraszamy mieszkańców do wspólnego śpiewania kolęd podczas Muzycznej Wigilii w Miejskim Ośrodku Kultury. Na scenie wsparciem w świątecznym repertuarze będą: Chór Cantore Iuvenum pod dyrekcją Julii Figiel oraz Dariusz Skrobania – fortepian. Wydarzenie poprowadzi Piotr Szkocki. Na scenie zaprezentuje się także grupa bębniarska z Ewangelickiej Szkoły Podstawowej w Schwedt i wokaliści z grupy PP66 działającej w MOK. Młodzi artyści przygotowali wspólne wykonanie kolęd w ramach projektu „Cicha noc/Stille Nacht”. „Muzyczna wigilia” będzie doskonałą okazją by oderwać się od gorączkowej przedświątecznej bieganiny. 

Muzyczna Wigilia to przede wszystkim niezwykły świąteczny klimat, który stworzą artyści, rozbrzmiewające ze sceny i widowni kolędy oraz mieszkańcy naszego miasta.

Projekt „Cicha noc/Stille Nacht” jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów INTERREG VA Meklemburgia – Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania.

15 grudnia 2017 (sobota)

godz. 17.00

Miejski Ośrodek Kultury

sala widowiskowa

ul. Siedlecka 1a

wstęp wolny