NOC ŚWIĘTOJAŃSKA W TRZEBIEŻY – IMPREZA DLA CAŁYCH RODZIN

Dasz się ponieść czarowi Nocy Świętojańskiej? Będą tańce boso na pisaku w rytm bębnów, porywające widowisko z ogniowym pokazem, dużo fantastycznej muzyki i wspólne PUSZCZANIE WIANKÓW NA WODY Zalewu Szczecińskiego.
Zapowiada się emocjonujący i obfity w atrakcje wieczór! Jedyny taki w roku.
Koncert
Tego wieczoru odbędzie się koncert muzyki folkowej. Gość specjalny zahipnotyzuje nas i porwie do zabawy. VIKLINOVA zagra dla nas podczas tegorocznej NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ! Porwą nas w fanstatyczną FOLKOWĄ podróż. Tylko u nas… tylko w  tę NOC… Zespół VIKLINOVA tworzy własne kompozycje, w których odwołuje się do tradycyjnej muzyki wokalnej i instrumentalnych z różnych części Polski.

Skład zespołu: Patryk Walczak – akordeon,
Patrycja Napierała – instrumenty perkusyjne
Jacek Mazurkiewicz – kontrabas,
Karolina Matuszkiewicz – śpiew, fidele kolanowe, skrzypce

Widowisko świętojańskie i FIRESHOW
To już tradycja. O 11 lat Teatr Elipsa z polickiego MOK-u, przygotowuje widowisko teatralne z okazji Nocy Świętojańskiej. W tegorocznym spektaklu wystąpią:
– młodzi aktorzy z Teatru Elipsa z polickiego MOK-u, prowadzeni przez Aleksandrę Słowińską, grupa bębniarska z Pałacu Młodzieży w Szczecinie, prowadzoną przez Ryszard Dziubak, tancerze z grupy Afro Dance Magdaleny Prieditis.
W programie wiele niespodzianek!
Zaczniemy SATROPOLSKIMI konkursami z udziałem publiczności i akcją „plećmy wianki w świętojanki”. Każdy będzie mógł skomponować swój wianek, upleść, a następnie puścić go na wodę, zgodnie ze staropolskim obrzędem.
Ale to jeszcze nie wszystko
Wieczór rozświetli wspaniały FIRESHOW w wykonaniu znakomitego kuglarza, cyrkowca Kamila Małeckiego.

Tylko u nas… tylko w tę NOC

23 czerwca 2019
niedziela 
od godz. 15:00
plaża Trzebież