O nas

Wieści Polickie są dwutygodnikiem lokalnym ukazującym się od 1999r. na terenie powiatu polickiego. Gazeta rozprowadzana jest w kilkudziesięciu punktach sprzedaży. Nasza pozycja na rynku jest ugruntowana,  posiadamy grono stałych czytelników i współpracowników. W części publicystycznej staramy się na bieżąco reagować na wszystkie wydarzenia społeczne i gospodarcze. Gazeta włącza się w różne przedsięwzięcia takie jak targi, konferencje, sympozja obejmując je patronatem medialnym.

Naszym celem  jest bezpośrednie dotarcie zarówno do mieszkańców jak i do środowiska przedsiębiorców po polskiej  i niemieckiej stronie granicy. Redakcja Wieści Polickich od szeregu lat utrzymuje ścisłe kontakty biznesowe z kontrahentami z regionu Metropolii Szczecińskiej oraz sąsiedniej Meklemburgii. W tym celu prowadzimy kolportaż adresowany bezpośrednio do szerokiej grupy przedsiębiorstw.

Oferujemy  nawiązanie współpracy z naszą redakcją polegającej na udostępnieniu łamów „Wieści Polickich”  w celach informacyjnych i reklamowych.

redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *