Ogłoszenie płatne.Transport urządzeń na budowę Polimerów

W związku z realizacją projektu Polimery Police kontynuowane będą prace związane z transportem urządzeń na plac budowy. W dniach 23.02.-03.03.2021 roku w godzinach nocnych, tj. od godz. 23:00 do godz. 2:00 spodziewane są utrudnienia w ruchu.
Transport urządzeń będzie prowadzony od ul. Jasienickiej (na wysokości Oczyszczalni ścieków Police) do ulicy Piotra i Pawła i dalej ul. Piotra i Pawła na plac budowy. Operacja będzie realizowana od godz. 23:00 do godziny 2:00. W czasie przejazdu urządzeń drogami publicznymi mogą nastąpić czasowe utrudnienia, w tym również wyłączenie drogi z użytkowania.
Mając na uwadze warunki pogodowe i specyfikę przedsięwzięcia, harmonogram transportu może ulec zmianie.
Za wszystkie utrudnienia uprzejmie przepraszamy.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu.
W imieniu inwestora:
Piotr Lachowicz, Kierownik Biura CSR (Grupy Azoty Polyolefins), 887 776 893.
Ponadto informujemy, że ewentualne zgłoszenia lub skargi można zgłaszać za pośrednictwem udostępnionego na stronie https://polyolefins.grupaazoty.com  (Zakładka Odpowiedzialny biznes -> Interesariusze) formularza skarg i zgłoszeń obywatelskich.
Informacja o projekcie:
Polimery Police to jedna z największych w historii polskiego przemysłu chemicznego inwestycji, która jest realizowana przez Grupę Azoty Polyolefins, spółkę celową należącą do Grupy Kapitałowej Grupa Azoty. W zakres inwestycji wchodzi: instalacja do odwodornienia propanu (PDH), instalacja do produkcji polipropylenu, zaplecze i infrastruktura logistyczna, terminal przeładunkowo-magazynowy (morski terminal gazowy). Generalnym Wykonawcą inwestycji jest koreańska firma Hyundai Engineering. Rozpoczęcie komercyjnej eksploatacji planowane jest na 1 kwartał 2023 r.

DCIM100MEDIADJI_0470.JPG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *