Opinie o bukmacherach

Nowi bukmacherzy, wchodząc na polski rynek stają przed dużym wyzwaniem. Jeżeli chcą konkurować z markami takimi jak STS lub Fortuna należy oczekiwać, że skonstruują oni swoją ofertę tak, aby była ona możliwie jak najkorzystniejsza dla typera. Powinniśmy więc liczyć na szereg bonusów powitalnych oraz wysokie kursy. Jak z tym zadaniem poradził sobie nowy bukmacher BetX? Czego możemy spodziewać się ze strony wchodzącej na rynek firmy OKbet? O tym w dalszej części artykułu.

Jak radzi sobie nowy bukmacher? – opinie BetX

Zakłady w BetX obstawiać można za sprawą serwisu ebetx.pl od końca maja 2020 roku. Jeżeli chodzi o opinie BetX, zbiera bardzo mieszane recenzje w internecie. Jak można się spodziewać, bukmacher ten przygotował szereg korzystnie wyglądających bonusów na start w postaci:

– Bonusu do depozytu w wysokości nawet 5000 złotych (wymaga 6krotnego lub 8-krotnego obrotu całością zdeponowanych środków)

– Zakład cashback do kwoty 200 złotych

– Darmowy zakład na 30 złotych

W swojej ofercie mają zakłady na około 20 różnych dyscyplin sportowych, w tym również tych wirtualnych. Na tle konkurencji BetX wyróżnia się ze względu bardzo korzystne kursy na wydarzenia sportowe związane z piłką nożną. Na zakłady dotyczące Bundesligi oraz Ekstraklasy oferował on kursy wyższe niż Fortuna oraz forBET w niemal każdym spotkaniu.

Z drugiej jednak strony znaczna część graczy krytykuje tego bukmachera za przesadnie wymagającą procedurę weryfikacji konta, uniemożliwiającą często wypłatę środków, tym samym zarzucając, że jest BetX to niewiarygodny bukmacher. Wśród opinii internautów można natknąć się na głosy mówiące, że bonusy powitalne, mimo że są wysokie, to warunki ich spełnienia są ciężkie w realizacji, w związku z czym sama promocja jest raczej nieopłacalna. Niejednokrotnie internauci skarżą się także, że bonusy są nierozpatrywane, a kontakt z bukmacherem jest mocno utrudniony, w efekcie czego reklamacje pozostają bez odpowiedzi. Nie sposób też nie wspomnieć, że BetX nie oferuje graczom aplikacji mobilnej.

Na ten moment pozostaje jedynie liczyć na to, że bukmacher zmodyfikuje swoją ofertę, a wraz z nią poprawi również opinie BetX póki co wydaje się raczej rozczarowaniem niż atrakcyjną platformą do typowania zakładów.

Opinie OKbet – czego możemy spodziewać się po nowym bukmacherze na polskim rynku?

W kontekście bukmachera OKbet liczymy na nieco lepszy start. Nie jesteśmy wprawdzie w stanie stwierdzić kiedy to nastąpi, jednak z racji, że spółka uzyskała licencję na prowadzenie zakładów w styczniu 2019 roku, startu spodziewać się możemy w każdej chwili.

Jeżeli chodzi o opinie OKbet nie zdążył się żadnych dorobić, jednak jeżeli jego właściciele liczą na odniesienie sukcesu na polskim rynku, prawdopodobnie postawią na aplikację mobilną oraz korzystne bonusy powitalne. Z racji na niewielką ilość informacji odnośnie tego bukmachera ciężko opiniować, czy zrewolucjonizuje on rynek, oferując dodatkowe promocje, czy pozostanie przy klasycznym trio w postaci: bonus do depozytu + cashback + darmowy zakład.

Na ten moment możemy jedynie trzymać kciuki za jego udany start oraz zaprosić do zapoznania się z naszym zestawieniem legalnie działających polskich bukmacherów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *