Zwycięska passa trwa

Ch LegionovCHEMIK POLICE vs SIÓDEMKA LEGIONOVIA 3:0 ŚWIETNY POCZĄTEK FAZY PLAY OFF

    Mecz rozpoczął się z lekkim poślizgiem w związku z uroczystym przekazaniem pucharu na ręce prezes Joanny Żurowskiej. Wśród publiczności burmistrz Władysław Diakun i przewodniczący rady miejskiej  Witold Król.   Pierwsza przerwa techniczna to prowadzenie Chemika 8:7.W 12 minucie meczu remis 10:10. Druga przerwa po 18 min. gry 16:12 dla Chemika. Przy stanie 18:13 Legionovia korzysta z 1 czasu trenerskiego. Po utracie następnych dwóch punktów trener Kosmol  prosi o następny czas. Pierwszy set nie przynosi żadnej niespodzianki i kończy się wygraną policzanek do 17.

     W  drugim secie,  na pierwszej przerwie technicznej stan meczu 8:7 dla faworytek. Przy wyniku 12:8 czas na życzenie gości. Druga przerwa techniczna przy stanie 16:13 dla policzanek. Z remisu  po 17 dochodzi do setbola bez punktu zdobytego przez przyjezdne. Drugi set kończy się wynikiem 25:18.

   Werblińska, Glinka, Mróz to nazwiska zawodniczek najczęściej powtarzane przez komentatora. Pierwsze prowadzenie Legionovii 5:4 w 3 secie prowokuje trenera Cuccariniego do skorzystania z przerywy.  Mecz trwa już 70 min. Zawody punkt za punkt trwają do pierwszej przerwy technicznej 8:7 dla gości. Później już tylko zaznacza się przewaga zdobywczyń Pucharu Polski. Mecz Kończy się zwycięstwem w 3 secie 25:19.

Najlepszą siatkarka została wybrana Maja Ognejnowić

AM