Sukces Polickich Łuczników w II Rundzie Pucharu Polski

Zwycięstwo zawodnika UKS DEFMAR Police Dominika Nowaka w II Rundzie Pucharu Polski w kategorii Barebow
W miniony weekend 08.-09.06.2019 r., odbyła się II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow w Skorkowie w województwie świętokrzyskim.
Policki klub Akademia Łucznictwa i Sportów Strzeleckich UKS DEFMAR Police reprezentowało dwóch zawodników:
Dominik Nowak – łuk barebow (goły łuk bez celownika)
Tomasz Chmielewski – łuk bloczkowy
Zawodnicy rywalizowali z łucznikami z całej Polski.
Dominik Nowak został zwycięzcą II Rundy Pucharu Polski w kategorii Barebow, zdobywając 575 pkt. Tym samym w ogólnej klasyfikacji Pucharu Polski znajduje się na 2 pozycji ( w I rundzie PP zajął III miejsce).
Tomek Chmielewski – Łuki Bloczkowe – zakończył kwalifikacje na 8 miejscu, zdobywając łącznie 1326 pkt. Po pojedynkach grupowych i eliminacjach zakończył zawody z bardzo dobrym wynikiem i uplasował się na 9 miejscu. Tym samym w ogólnym rankingu Pucharu Polski awansował na 13 pozycje.
Puchar Polski Łuków Bloczkowych i Barebow odbywa się w 4 rundach. Każdy w innym mieście Polski.
 Trzecia runda odbędzie się w lipcu w Żołędowie, runda 4 Finałowa odbędzie się 10-11.08.2019 r., w Policach. Finał Pucharu Polski będzie rozgrywany równolegle  z Międzynarodowym Turniejem Śladami Rybaka, którego celem jest upamiętnienie ogromnych osiągnięć zawodników z Powiatu Polickiego z XX wieku. Podczas turnieju organizator przewidział dużo atrakcji dla mieszkańców.

Więcej informacji o Polickich Łucznikach znajduje się na Facebooku: https://www.facebook.com/Akademia-Łucznictwa-i-Sportów-Strzeleckich-Defmar-Police-309506156320997/

Pozdrawiam
Akademia Łucznictwa i Sportów Strzeleckich UKS DEFMAR Police
– Katarzyna Chmielewska