Techlife  X7s – rozpędź się do 70 km/h

Hulajnoga elektryczna do zadań specjalnych? W takim przypadku tylko Techlife X7s. Tą hulajnogą rozpędzisz się do aż 70 km/h. Pojazd sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki niemu możemy poczuć dreszczyk adrenaliny na plecach. Ponadto producent wyposażył hulajnogę w system antykradzieżowy.

Hulajnoga elektryczna Techlife X7s

Hulajnodze Techlife X7s nic nie jest straszne. Pojazd doskonale poradzi sobie z nierównościami czy przeszkodami na drodze. Prędkość maksymalna wynosi 70 km/h. Urządzenie na jednym ładowaniu jest w stanie pokonać 100-kilometrowy dystans bez żadnej przerwy. Wyjątkowy charakter hulajnogi to zasługa nowoczesnego, sportowego wyglądu.

Nowy wymiar podróżowania

Hulajnoga Techlife X7s, dzięki aż dwóm silnikom o łącznej mocy 2000 W rozpędzi się aż do 70 km/h. Akumulator litowo-jonowy LG o pojemności 22,4 Ah do pełnego naładowania potrzebuje 7 godzin. Zasięg jaki jest w stanie pokonać po tym czasie wynosi aż 100 km. Czas ładowania w stosunku do zasięgu jest niewielki. Duży zasięg sprawia, że

nie musimy martwić się o poziom naładowania baterii. Gdy chcemy, aby urządzenie pracowało tylko na jednym silniku należy użyć  przycisku DUAL/SINGLE. Na kierownicy hulajnogi znajduje się także przycisk ECO/TURBO, za którego pomocą możemy ustawić tryb jazdy. Tempomat umożliwia nam ustawienie stałej prędkości z jaką będzie poruszać się urządzenie.

Podwójny system hamulcowy

Jednym z podstawowych elementów jazdy hulajnogą elektryczną jest bezpieczeństwo. Przy dużych prędkościach niezmiernie ważne jest skuteczne hamowanie. Producent wyposażył hulajnogę w podwójny system hamulców tarczowych. Ponadto dobrą widoczność po zmroku zapewnia oświetlenie LED, które znajduje się na przodzie oraz tyle urządzenia. Dodatkowym atutem jest system antykradzieżowy. Aby uruchomić pojazd należy uruchomić zapłon kluczykiem. Takie rozwiązanie daje nam pewność, że urządzenie nigdy nie wpadnie w niepowołane ręce.

Solidna konstrukcja

Jazda hulajnogą X7s jest niezwykle komfortowa i wygodna. Pojazd został wyposażony w 10-calowe opony oraz dwa amortyzatory, dzięki którym podróżowanie jest niezwykle płynne. Wszelkie wstrząsy zostają skutecznie wytłumione, a przeszkody napotkane na drodze bezproblemowo pokonane. Waga hulajnogi wynosi 35 kg, a jej maksymalny udźwig to 120 kg. Przenoszenie czy przechowywanie pojazdu można ułatwić składając hulajnogę. Na kierownicy urządzenia znajduje się wyświetlacz, za którego pomocą można sprawdzić informacje takie jak: aktualna prędkość, pokonany dystans czy wybrany tryb jazdy.

Podsumowanie – hulajnoga elektryczna Techlife X7s

Dzięki hulajnodze Techlife X7 zyskasz ogromną satysfakcję z podróżowania. Pojazd sprawdzi się idealnie dla osób, które cenią sobie komfort podczas jazdy, ale także lubią poczuć dreszczyk adrenaliny. Doskonałe parametry jakie posiada model X7s pozwalają na długie i szybkie podróżowanie. Na co dzień hulajnogę można wykorzystać jako środek transportu do pracy, szkoły czy na uczelnię.

 

Artykuł powstał ze współpracy z Electricfeel.pl