Transport wielkogabarytowy dla Polimerów – utrudnienia w ruchu

W związku z realizacją projektu Polimery Police, w dniach od 30 stycznia do 6 lutego 2021 roku będzie prowadzony transport wielkogabarytowy na plac budowy w godzinach nocnych. Tym samym spodziewane są utrudnienia w ruchu.
Transport będzie prowadzony ul. Jasienicką w Policach (na wysokości Oczyszczalni ścieków Police) do ulicy Piotra i Pawła i dalej ul. Piotra i Pawła na plac budowy. Zadanie będzie realizowane w godzinach 23:00-2:00. W czasie przejazdu urządzeń drogami publicznymi mogą nastąpić czasowe utrudnienia, w tym również wyłączenie drogi z użytkowania.
Mając na uwadze warunki pogodowe i specyfikę przedsięwzięcia, podane godziny mogą ulec zmianie.
Za wszystkie utrudnienia uprzejmie przepraszamy.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu.

W imieniu inwestora:
Piotr Lachowicz, Kierownik Biura CSR (Grupy Azoty Polyolefins), 887 776 893.
Ponadto informujemy, że ewentualne zgłoszenia lub skargi można zgłaszać za pośrednictwem udostępnionego na stronie https://polyolefins.grupaazoty.com (Zakładka Odpowiedzialny biznes -> Interesariusze) formularza skarg i zgłoszeń obywatelskich.

Informacja o projekcie:
Polimery Police to jedna z największych w historii polskiego przemysłu chemicznego inwestycji, która jest realizowana przez Grupę Azoty Polyolefins, spółkę celową należącą do Grupy Kapitałowej Grupa Azoty. W zakres inwestycji wchodzi: instalacja do odwodornienia propanu (PDH), instalacja do produkcji polipropylenu, zaplecze i infrastruktura logistyczna, terminal przeładunkowo-magazynowy (morski terminal gazowy). Generalnym Wykonawcą inwestycji jest koreańska firma Hyundai Engineering. Rozpoczęcie komercyjnej eksploatacji planowane jest na 1 kwartał 2023 r.