Umowa gminy Police z Chemikiem podpisana

Paweł Frankowski i Władysław Diakun

– Dzisiaj, 25 października to dzień szczególny dla nas i dla pana prezesa – rozpoczął burmistrz Władysław Diakun spotkanie, na którym wraz z prezesem  Klubu Siatkarskiego Chemik Police Pawłem Frankowskim  podpisał umowę promocyjną, w ramach której logo gminy Police prezentowane będzie na koszulkach siatkarek z Polic. – Będzie ono umieszczone na koszulkach naszych wspaniałych siatkarek, które rozsławiają markę Polic na różnych arenach sportowych, nie tylko tu u nas w kraju, ale i zagranicą. Jest to doskonała promocja gminy i  na tę okoliczność podpisujemy umowę z prezesem Pawłem Frankowskim- kontynuował wstęp do podpisania dokumentu burmistrz Diakun.

Umowa obowiązywać będzie w sezonie 2018/19  i dotyczy promocji gminy we wszystkich rozgrywkach, w których udział bierze Chemik. Tym samym mistrzynie Polski reklamują Police w Lidze Siatkówki Kobiet, Pucharze Polski i europejskiej Lidze Mistrzyń.

– Staramy się umieszczać nazwę i herb gminy w takich miejscach, aby promocja była korzystna. Police są przede wszystkim w nazwie klubu, co daje duże przełożenie w raportach marketingowych. Ponadto występują na koszulkach, w hali, materiałach drukowanych, na stronie internetowej, ściankach telewizyjnych i wielu innych. Cenimy wsparcie Polic, dlatego staramy się im jak najlepiej odwdzięczyć – mówi Paweł Frankowski, prezes Chemika.

Kwota przekazana Chemikowi przez Police to 460 tys zł.