Utrudnienia w ruchu z powodu budowy Polimerów

W ostatnim czasie zdarzały się przypadki transportu wielkogabarytowego  praktycznie w godzinach szczytu. Dla wielu kiurowców wiązało się to z kilkudziesięcio minutowymi postojami w korkach. Inwestor nie raczył nawet poinformować o możliwych utrudnieniach nie wspominając o możliwości zorganizowaniu całej akcji nocą. Tym razem jednak otrzymaliśmy komunikat następującej treści<

W związku z realizacją projektu Polimery Police do 11 lutego 2021 roku będzie kontynuowana operacja dostawy urządzeń wielkogabarytowych na plac budowy. Tym samym spodziewane są utrudnienia w ruchu.

Transport będzie prowadzony ul. Jasienicką (na wysokości Oczyszczalni ścieków Police) do ulicy Piotra i Pawła i dalej ul. Piotra i Pawła na plac budowy. Transport będzie realizowany od godz. 23:00 do godziny 2:00. W czasie przejazdu urządzeń drogami publicznymi mogą nastąpić czasowe utrudnienia, w tym również wyłączenie drogi z użytkowania.

Mając na uwadze warunki pogodowe i specyfikę przedsięwzięcia, podane godziny mogą ulec zmianie.

Za wszystkie utrudnienia uprzejmie przepraszamy.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu.

W imieniu inwestora:

Piotr Lachowicz, Kierownik Biura CSR (Grupy Azoty Polyolefins), 887 776 893.

Ponadto informujemy, że ewentualne zgłoszenia lub skargi można zgłaszać za pośrednictwem udostępnionego na stronie https://polyolefins.grupaazoty.com (Zakładka Odpowiedzialny biznes -> Interesariusze) formularza skarg i zgłoszeń obywatelskich.

Informacja o projekcie: