W SMS karty zostały odkryte

    Szkoła MistrzosDS7_6978twa Sportowego Police w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Drużynę SMS Police w nowym sezonie siatkarskim tworzyć będzie 16 zawodniczek.– W historii naszej szkoły to najbardziej wyrównany skład – mówi trener Jerzy Taczała.

Zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police przygotowują się do pierwszego przedsezonowego sprawdzianu, który odbędzie się w dniach 10-12 września w Twardogórze. My natomiast przedstawiamy skład drużyny, która prezentować się będzie na parkietach II ligi w sezonie 2015/16.

Drużynę II-ligowca tworzy 16 zawodniczek.

środkowe:

Nikola Abramajtys

Natalia Muszyńska

Magda Tomaszewska

Aleksandra Berbecka

przyjmujące:

Aleksandra Wachel

Wiktoria Ceglarska

Karina Maksym

Oliwia Bałuk

Ewa Bimkiewicz

Jowita Nowacka

Kamila Kobus

Justyna Mendowska

rozgrywające:

Natalia Wojtarowicz

Adrianna Wróblewska

libero:

Karolina Bohdanowicz

Klara Drosdowska

Trenerem drużyny jest Jerzy Taczała

– W historii Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police jest to najbardziej wyrównany skład. Ta równość zadecyduje o sile mojej drużyny i będzie powodować, że rywalizacja, którą podejmą dziewczyny zaowocuje szybkim wzrostem poziomu i jakości gry. Z tym zespołem wiążę duże nadzieje – mówi trener SMS Police Jerzy Taczała.

 

ze sportowym pozdrowieniem

Mateusz Frąckowiak

menedżer ds. mediów i marketingu SMS Police

 

 

***************************

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Police w piłce siatkowej dziewcząt w Zespole Szkół w Policach powstała w 2007 roku. Jej celem jest profesjonalne szkolenie zawodniczek grających w piłkę siatkową.

Klasy przeznaczone są dla dziewcząt, które ukończyły gimnazjum. SMS wchodzi w skład Zespołu Szkół jako klasy liceum ogólnokształcącego na poziomie umożliwiającym kontynuowanie nauki na studiach. Zajęcia edukacyjne i sportowe są tak zorganizowane, aby zawodniczki mogły łączyć naukę ze sportem w sposób bezkonfliktowy.

Program Szkolenia Sportowego SMS „POLICE” zakłada stały dopływ prawidłowo wyszkolonych zawodniczek do reprezentacji narodowej. Zawodniczki SMSu zachowują jednak przynależność klubową.

 

6