Przegrywamy z liderem

W meczu 27 kolejki Kipsta IV ligi piłkarze Chemika Police przegrali na wyjeździe z liderem Vinetą Wolin.

Mimo, że oba zespoły dzieli różnica 9-ciu pozycji w ligowej tabeli, to od początku zdecydowanie lepsze wrażenie sprawiali Chemicy, którzy kilkakrotnie zagrozili bramce Vinety. Pierwszą okazję żółtozieloni mieli w 18 minucie spotkania. Z Zrzutu wolnego uderzył Dawid Szala, jednak strzał naszego pomocnika z największym trudem wybronił Oskar Rechtziegel. Dużo szczęścia Wolinianie mieli także w 25 minucie meczu. Po kolejnym stałym fragmencie, piłka trafiła pod nogi Michała Janickiego.

Czytaj dalej

Champion Police zaprasza miłośników tenisa stołowego

Już w najbliższą sobotę tj. 30.11.19 w Policach odbędą się rozgrywki 2 i 3 ligi tenisa stołowego. Obecnie 1 drużyna Championa Police jest liderem II ligi mężczyzn w grupie północnej.
 W ostatnim meczu rundy zasadniczej w rozgrywkach 2 ligi Champion Police podejmuje sąsiada z tabeli i zza miedzy – Top Spin Szczecin. Początek spotkania o godzinie 15. Natomiast w 3 lidze rozegramy 2 mecze z drużynami z Wierzbięcina(godz. 10:00) i Gryfic(godz. 14:30).