AKS Promień informuje – wyniki zawodów z 29.04 i 3.05
29.04.2018 r. II Turniej ,,Szukamy Młodych Talentów ‘’w Policach za nami . W zawodach wzięło udział 45 uczestników z 7 klubów:
-AKS,,Promień” Police
– AKS Myślibórz
– Zamek Gołańcz
– AKS Białogard
– UKS Zielona Góra
– Budowlani-Całus N.Tomyśl
-Szkoły Podstawowej nr. 3 w Policach.
AKS ,,Promień” Police reprezentowało 5 zawodników :
Dziewczęta do lat 12:
Oliwia Styczyszyn miejsce III – 298 pkt.
Krygielska Julia miejsce XI – 252 pkt.
Chłopcy do lat 10:
Stasiak Maciek miejsce V – 209 pkt.
Sikorski Wiktor miejsce VII – 167 pkt.
Chłopcy do lat 12:
Maciejewski Alan miejsce III – 281 pkt.
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale, broszurki edukacyjne, breloczki, długopisy okolicznościowe, a najlepsi w swoich grupach wiekowych puchary i nagrody rzeczowe. Każdy uczestnik miał zapewniony obiad, napoje, owoce i „coś słodkiego”.
Turniej oficjalnie otworzył Tomasz Paciejewski – Prezes Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS.
Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie „ActiveSport”, przy współpracy z Zachodniopomorski Związek Podnoszenia Ciężarów i dofinansowany został przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu „Sport Wszystkich Dzieci” oraz Gmine Police. Podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali w przygotowaniach i organizacji zawodów, sponsorów oraz Pani Anity Głuchowskiej za przygotowanie uczniów ze Szkoły Podstawowej nr. 3 w Policach do zawodów.
03.05.2018r. w Policach w siłowni ciężarowców AKS ,,Promień” Police odbył się Turniej z okazji 100 – lecia odzyskania Niepodległości . Podczas zawodów gościliśmy przewodniczącego Rady Miejskiej Gminy Police Witolda Króla, który otworzył zawody, Jolantę Majke – Pawlak, telewizje kablową Police, Internetowa Telewizja Regionalna HB. W zawodach udział wzięło pięć klubów sportowe: AKS ,,Promień” Police, AKS Myślibórz, AKS Białogard , UKS Zielona Góra, Zamek Gołańcz. W zawodach udział wzięło 32 zawodników w tym 12 zawodniczek i 20 zawodników. Zawodnicy rywalizowali w kategoriach wiekowych do lat: 15,17,23. Najlepsi zawodnicy w kategoriach wiekowych to:
Dziewczęta do lat 23:
I miejsce Patrycja Czerniecka AKS ,,Promień” Police: r. 50 kg. p.65 kg, d.115 kg
Do lat 17:
I miejsce Kędzior Maja Zamek Gołańcz: r.45 kg, p. 60 kg, d.105 kg
Do lat 15:
I miejsce Ślipek Zuzanna Zamek Gołańcz : r. 40 kg, p. 50 kg, d. 90 kg.
Mężczyźni do lat 23
I Szewczyk Mateusz AKS ,,Myślibórz”: r.95 kg, p. 115 kg, d. 210 kg
Do lat 17:
I miejsce Marcel Roczniewski AKS ,,Promień” Police: r. 73 kg, p. 91 kg, d. 164 kg,
Do lat 15:
I miejsce Zoracki Klaudiusz Zamek Gołańcz: r. 46 kg, p. 58 kg, d. 104 kg.
AKS ,,Promień” Police reprezentowało 15 zawodników, zawodnicy przygotowują się do Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS W Podnoszeniu Ciężarów 15 i 17 lat w Zamościu 10 – 13.05.2018r. W klasyfikacji drużynowej:
I miejsce AKS Myślibórz , II AKS ,,Promień” Police”, III Zamek Gołańcz ”, IV AKS Białogard, V UKS Zielona Góra. Dziękujemy za wspaniałe nagrody ufundowane przez Gminę Police, Starostwo Powiatowe Police. Dziękujemy r
ównież cukierni Staromiejskiej za ufundowanie koszulek.

