Joga na trawie w Policach

W najbliższy weekend zaczynamy projekt dofinansowany z UG w Policach Joga na trawie- mówi Adriana Lewandowska. – Jest to cykl darmowych spotkań z praktyką jogi.  Więcej informacji na stronie na FB https://www.facebook.com/events/1010607477334184/1010607484000850/.
Joga to ćwiczenia relaksujące ciało i umysł – dla każdego. Ma wiele korzyści, m.in. redukuje napięcie, obniża ciśnienie czy likwiduje ból.
Nie tylko poprawia kondycję fizyczną, wpływa też na lepszą koncentrację i powoduje wzrost odporności na stres. Dzięki regularnej praktyce dotleniamy ciało i poprawiamy krążenie krwi. Korzyści z uprawiania jogi jest wiele. Warto sprawdzić je na sobie podczas polickich spotkań z jogą na trawie.
Joga na trawie to cykl cotygodniowych, bezpłatnych zajęć, które będą się odbywać w okresie wakacyjnym na polanie za Sp. 8. Bycie w niczym nieograniczonej przestrzeni, z poruszającym się wciąż niebem, wibrującym powietrzem, odgłosami ptaków, z podłożem ani twardym, ani miękkim – z matką Ziemią to przeżycie, które jest niezwykłe, warte zatrzymania się w swojej codzienności. To doskonała okazja, by poznać jogę i jej różne style. W każdą niedzielę zajęcia prowadzić będzie doświadczony instruktor. Zapraszamy wszystkich mieszkańców – małych i dużych – do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, by wspólnie poczuć niezwykły kontakt z naturą.
Dlatego zapraszamy wszystkich na bezpłatne treningi na świeżym powietrzu.
Inicjatywa jest finansowana ze środków Gminy Police.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *