Moc atrakcji będzie czekała na małych i dużych mieszkańców Polic podczas Kiermaszu Wiosennego, który odbędzie się 23 marca!

 

Przy okazji Kiermaszu Wiosennego, organizowanego przy deptaku za Centrum Handlowym Hosso, odbędzie się cykl warsztatów i spotkań artystycznych, na które już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich Policzan! Gwarantujemy doskonałą zabawę dla małych i nieco większych mieszkańców naszego miasta!

 

W programie m.in. występy zespołów artystycznych działających przy Miejskim Ośrodku Kultury, a także animacje, zabawy i warsztaty dekoracji wiosennych.

 

Prócz tego, dzieci będą mogły obejrzeć spektakl „Żyj ekologicznie” w wykonaniu Centrum Uśmiechu, którego członkowie od lat pozostają ulubieńcami najmłodszej widowni. Tym razem na polickiej scenie pojawią się Pan Zgadulek, Jagoda i Truskawka, którzy zaśpiewają swoje największe hity, zapraszając do wspólnej zabawy i swawolnych tańców całą publiczność. Będzie nieco wiedzy o ekologii, ale przede wszystkim będzie mnóstwo śmiechu i doskonałej zabawy w rytmie pozytywnie nastrajających hitów.

 

Nieco później publiczność będzie mogła przenieść się do magicznego świata leśnych driad i elfów, w które wcielą się artyści „Gwardii Gryfa”. Najpierw, przestrzeń miejska zamieni się w zaczarowany las, przez który przejdzie „Baśniowa Parada” z driadami, elfami i baśniowymi szczudlarzami na czele, a następnie publiczność będzie mogła zobaczyć spektakl „Baśniobór”, familijne przedstawienie utrzymane w bajkowej konwencji dla widzów w każdym wieku. Będzie magicznie i kolorowo, czyli po prostu baśniowo.

 

Na odwiedzających kiermasz będą też czekały animacje, zabawy z chustą, nauka tańców oraz uwielbiane przez dzieci bańki mydlane. Zapowiada się moc atrakcji, których nie możecie przegapić!