Gmina Dobra

„Moje Ciepło” w Dobrej

Szansa na uzyskanie z NFOŚiGW dotacji do pomp ciepła w nowo budowanych domach w ramach Programu „Moje Ciepło”

Osoby chcące otrzymać dofinansowanie do zakupu i montażu pompy ciepła w domu jednorodzinnym mogą składać wnioski do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W programie „Moje Ciepło” przewidziane są dotacje od 7 do nawet 21 tys. zł. Budżet wynosi 600 mln zł. Ze wsparcia skorzystają właściciele tylko nowych budynków mieszkalnych o podwyższonym standardzie energetycznym. Obowiązywać będzie zasada: najpierw inwestycja – potem wypłata.

Zapraszamy na stronę programu „Moje Ciepło” www.mojecieplo.gov.pl