Niedzielny mecz siatkarek (info na bieżąco) 3:1 dla Chemika Police

DSC07380Przy nieco mniejszej frekwencji rozpoczął się drugi mecz polickich siatkarek. Przewaga Chemika pozwala na spokojną grę. Przez pierwsze pół seta utrzymują prowadzanie . Trener Legionovii wykorzystał jeden czas do drugiej przerwy technicznej . Wynik 16: 13. Po wznowieniu gry przewagę uzyskuje zespól gości doprowadzając do stanu 17:17.

Nieoczekiwanie końcówka seta staje się pasjonująca. kolejne 4 setbole dają zwycięstwo Legionowii 28:26.

Początek 3 seta to prowadzenie policzanek 4:0. Pierwsza przerwa techniczna 8:4 dla Polic. Trener Legionovii przy stanie 7: 12 prosi o przerwę. Na nie wiele to eis zdaje ponieważ przewaga Chemika rośnie. Spadająca zagrywka Glinki sprawia poważne kłopoty rywalkom. Druga przerwa techniczna 16:8. Pełna kontrola ze stron KPS Chemik Police.

Po wznowieniu serwuje Glinka. W tym secie przewaga Chemika stale wysoka topnieje przy stanie 22:12. 4 kolejne punkty dla Legionovii. Set wygrany przez gospodarzy do 18

Trzeci set to od początku walka punkt za punkt. Pierwsza przerwa i prowadzenie Chemika 8:6 Przewaga policzanek kilkupunktowa daje komfort swobodnej gry. Na drugiej przewie wysokie prowadzenie Chemika. Pod koniec seta wysoka przewag. Wynik 25:15

W czwartej partii od początku punkt za punkt. Pierwsza przerwa to wynik 8:7 dla Legionovii. Poźniej przewaga gospodarzy rośnie. Na drugiej przerwie 16:9. Przy stanie 22:15 trener Cuccarini  prosi o czas. Mecz się kończy zwycięstwem 3:1 w czwartym secie do 16.

Najlepszą zawodniczką została Katarzyna Mróz.