Ostatni tydzień głosowania na wniosek o dofinansowanie wymiany nawierzchni boiska na terenie rekreacyjnym „Mierzynianka”

Gmina Dobra złożyła wniosek o dofinansowanie wymiany nawierzchni boiska na terenie rekreacyjnym „Mierzynianka” w ramach konkursu SPORTOWO KULTURALNIE LOKALNIE ogłoszonego przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej.
W trakcie I etapu konkursu zgłoszonych zostało 540 wniosków z całej Polski o dotację w wysokości od 50 000 do 200 000 zł. Na podstawie oceny merytorycznej wykonanej przez zespół ekspertów Zarząd Fundacji LOTTO wybrał 80 zgłoszeń, które zakwalifikowały się do II etapu. Wśród wyróżnionych 5 wniosków z terenu woj. zachodniopomorskiego znalazł się wniosek złożony przez naszą gminę.

Jak głosować?

Głosy na zgłoszenie dotyczące wymiany nawierzchni boiska na „Mierzyniance” można oddawać do 20 listopada 2022 r., a głosować może każdy, kto zakupi dowolny produkt LOTTO za min. 1 zł. i odbierze kupon promocyjny będący przepustką do możliwości oddania głosu. Dokładne instrukcje dotyczące głosowania można znaleźć na stronie: https://gramywygrywamy.pl/

Dla głosujących Totalizator sportowy Sp. z o.o. przewidział szansę na wygranie nagród takich jak piłki i koszulki z podpisem Roberta Lewandowskiego czy karty podarunkowej.