OTWARTE OGRODY SZTUKI. KONCERT „POLSKI VINTAGE”.

OTWARTE OGRODY SZTUKI. KONCERT „POLSKI VINTAGE”
Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku ogrodowe spotkanie, z cyklu „OTWARTE OGRODY SZTUKI”.
26 maja, w samo południe, w pięknym ogrodzie Zosi Marzec-Koronczewskiej i Darka Koronczewskiego, rozpocznie się niezwykły koncert, łączący piękno polskich piosenek lat 70-tych i 80-tych, oraz najlepsze cechy brzmieniowe współczesnej sceny muzycznej.
Mimo, iż piosenki wykonywane w ramach projektu „Polski Vintage” powstały kilkadziesiąt lat temu, ich brzmienie zawiera w sobie najlepsze cechy współczesnej sceny muzycznej.
Wszystko za sprawą autorskich aranżacji, dzięki którym znane melodie potrafią nabrać nowych barw i zyskać kolejnych wielbicieli. Jest to także okazja do nawiązania głębszej więzi z artystami na scenie, którzy wnoszą w ten sposób pierwiastek swojej własnej kreatywności.
W koncercie wystąpią:
Natalia Grzywacz – wokal
Aleksandra Andrukajtis – wokal
Bartek Janczak – gitara elektryczna
Michał Wiśniewski – instrumenty klawiszowe
Ruslan Semenov – gitara basowa
Grzegorz Majtas – perkusja
Dariusz Koronczewski – prowadzenie koncertu.
Gościem specjalnym wydarzenia będzie znakomita aktorka Teatru Współczesnego w Szczecinie i wykładowczyni szczecińskiej Akademii Sztuki – Krystyna Maksymowicz.
Zapraszamy też na kawę/herbatę i domowe ciasta. Zachęcamy do poczęstowania słuchaczy koncertu również swoimi wypiekami.
Ponieważ jesteśmy eko, zachęcamy do zabrania swojej filiżanki, talerzyka, łyżeczki, oczywiście w płóciennej albo papierowej torbie.
Przygotujemy dla Państwa miejsca do siedzenia, ale mile widziane też własne krzesełka, koce, poduszki.
Ponieważ ogród położony jest przy bardzo wąskiej ulicy Sosnowej w Bezrzeczu, prosimy o zostawianie samochodów na parkingu przy ulicy Modrej 16, przyjście na koncert pieszo albo przyjechanie rowerem.
Ogród będzie dostępny od godziny 11.30, zapraszamy do zwiedzania ogrodu zarówno przed jak i po zakończeniu koncertu.
Koncert zostanie dofinansowany przez uczestników wydarzenia, dlatego też biletem wstępu będzie potwierdzenie wpłaty dowolnej darowizny na konto Stowarzyszenie Carpe diem, tytułem: „Darowizna na rzecz organizacji projektu Otwarte Ogrody Sztuki” .
Prosimy o przekazywanie darowizn na konto: mBank 52 1140 2004 0000 3102 8018 6788 lub o wpłatę przed wejściem do ogrodu.
Serdecznie zapraszamy do wspierania artystów. Każdy z nas może zostać MECENASEM KULTURY.
Zaproszenie na koncert, może być wspaniałym prezentem z okazji Święta Wszystkich Mam oraz zbliżającego się Dnia Dziecka.
Serdecznie zapraszamy:-).
.
Stowarzyszenie Carpe diem
Szczecińska Agencja Koncertowa