Gmina Dobra

Polsko-ukraiński nordic walking w Mierzynie

Kochani serdecznie zapraszamy na Polsko – Ukraiński marsz z kijkami miłośników NORDIC WALKING 🚶‍♀️🚶🦯🦯📢🌿🎋💐 po urokliwych zakątkach Mierzyna.
Wydarzenie przeznaczone jest zarówno dla amatorów nie znających techniki marszu jak i dla wprawionych zawodników.😍👨‍👩‍👧‍👧🚶‍♀️💥📍
Przed marszem dr Elżbieta Sieńko Awierianów, prof.US Wydziału Kultury Fizycznej i Zdrowia przeprowadzi lekcję instruktażową prawidłowo wykonanej rozgrzewki , zapozna z techniką chodu i powie o zaletach uprawiania NORDIC Walking i jego dobroczynnym wpływie na nasze zdrowie
Na spacer zapraszamy rodziny z dziećmi i przyjaciół przybyłych z Ukrainy którzy zachcą z nami maszerować .👩‍👩‍👦‍👦👩‍❤️‍💋‍👩👨‍👦💥🦯🦯
Spotykamy się 22.10.2022r (sobota) o godz 15:30
Teren Rekreacyjno – Sportowy Mierzynianka w Mierzynie📍👩‍👩‍👦‍👦🦯🦯😍🎉Dzięki środkom pozyskanym przez nasze Stowarzyszenie w ramach programu Społecznik uczestnicy wydarzenia otrzymają zapinki okolicznościowe, napoje, kamizelki ,poczęstunek , nagrody . Będzie możliwość wypożyczenia kijków🥳🥗🥕🏵🎉😍🎊📍.