Repertuar kina 4.03.2022 – MOK Police

Co jest grane w marcu? 

4 marca kino Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach zaprasza na 4 nowe, interesujące seanse filmowe. 

Dla najmłodszego widza przygotowane zostały dwie pozycje: Skarb Mikołajka oraz Potworna rodzinka 2. Dla dorosłych wyświetlone zostaną polskie komedie: romantyczna Miłość jest blisko oraz gangsterska Krime Story. Lovestory.

Poniżej opis filmów i link do zakupu biletów.

 

14:30

Potworna rodzinka 2

Reż. Holger Tappe

Prod. Niemcy/Wielka Brytania 2021, 103 min

Aby uwolnić Babę Jagę i Renfielda ze szponów łowczyni potworów Mili Starr, członkowie rodziny Wishbone ponownie przekształcają się odpowiednio w wampira, potwora Frankensteina, mumię i wilkołaka. Wspierana przez swoje trzy nietoperze Rodzina Potworów krąży po całym świecie, aby ratować swoich przyjaciół.

 

16:30

Skarb Mikołajka

Reż. Julien Rappeneau

Wyk.: Ilan Debrabant, Audrey Lamy, Jean-Paul Rouve, Pierre Arditi

Prod. Francja 2021, 103 min

W życiu Mikołajka najważniejsi są: mama, tata, szkoła i przyjaciele – banda nierozłącznych kumpli, bez których wszystko inne nie ma sensu. Kiedy więc tata chłopca awansuje i rodzina musi przeprowadzić się na dalekie południe, Mikołajek wpada w rozpacz. Bo jak tu wyobrazić sobie rzeczywistość bez najlepszych przyjaciół? Bez rogalików Alcesta, okularów Ananiasza, wygłupów Kleofasa – bez wspólnych psot, zabaw i żartów? To po prostu niemożliwe. Dlatego, by zapobiec nieszczęściu i wpłynąć na decyzję rodziców, Mikołajek wraz z ekipą wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu.

Wierzy, że odnalezione bogactwo pozwoli mu pozostać w domu i zatrzyma nieuchronną przeprowadzkę.

 

18:30

Miłość jest blisko

Reż.  Radosław Dunaszewski

Wyk.: Wojciech Solarz, Weronika Książkiewicz, Olga Bołądź, Grzegorz Małecki

Prod. Polska 2022, 103 min

Natalia i Adam znają się od dziecka. Nigdy nie byli parą, ale od zawsze byli razem. Są sąsiadami, korzystają wspólnie z pomieszczeń w swoich mieszkaniach, a ich sypialnie dzieli tylko cienka ściana. Natalia pragnie mężczyzny, najlepiej opiekuńczego domatora, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Adam po rozwodzie szuka silnych emocji i najchętniej wybrałby się do Amazonii. Pewnego dnia marzenia Natalii i Adama się spełniają. Na jego drodze los stawia piękną Marikę, podróżniczkę i pisarkę, która zaprasza go do swojego świata. Tymczasem w Natalii zakochuje się Bruno, bogaty dentysta, który chce spełniać jej wszystkie marzenia. Przypadkowe znajomości zapowiadają się obiecująco.

 

20:30

 

Krime Story. Love Story

Reż. Michał Węgrzyn

Wyk.: Cezary Łukaszewicz, Michał Koterski, Piotr Witkowski, Gabriela Muskała

Prod. Polska 2022, 117 min

Krime Story. Love story to komedia gangsterska Global Studio – twórców filmu Proceder. Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisana w książce rapera Marcina Kalego Gutkowskiego, jest jak współczesna ekranizacja Romea i Julii. Miasto gniewu, a w nim dzielnica, w której nikt nie ma lekko. Dwóch przyjaciół (Krime i Wajcha) dostają propozycję nie do odrzucenia – zarobienia naprawdę dużych pieniędzy. Planują, że będzie to ich ostatni nielegalny skok, który ustawi ich już na całe życie. Życie jednak napisze dla nich zupełnie inny scenariusz. Człowiek, na którego dostają zlecenie okaże się ojcem dziewczyny, dla której główny bohater kompletnie straci głowę. Miłość skomplikuje wszystko i nawet taki facet jak Krime, którego nie usidliła wcześniej żadna kobieta, będzie musiał wybrać co jest dla niego najcenniejsze i najważniejsze w życiu.

Bilety:

20 zł normalny

18 zł ulgowy

16 zł dla grup zorganizowanych

 

Repertuar i bilety