Wiadomości

Szlachetna paczka po policku

       Czternastego grudnia godznie 15:30 na Hali, w Szkole Podstawowej nr 1 (byłe Gimnazjum nr 3) odbył się finał akcji „Policka paczka dla seniora i rodzica samotnie wychowującego dzieci”.

W tą szlachętną akcję włączył się też nasz Klub. Na zakupy do jednego z polickich supermarketów udali się piłkarze Chemika Police, na czele z kapitanem żółtozielonej drużyny Emilem Andrzejewskim. Naszego kapitana wsparli Michał Janicki, Nikita Vovchenko oraz Dominika Ostrowska.  Nasi zawodnicy wypełnili kosz najpotrzebniejszymi artykułami spożywczymi i chemicznymi a następnie przekazali całe zakupy organizoatorom podczas uroczystego finału.