Z Michałem Wiśniewskim dla Ingusi wielkie “Szafowanie”

WIELKI FINAŁ SZAFOWANIA
Z MICHAŁEM WIŚNIEWSKIM
DLA INGI”

Ruszyła akcja „Szafowania dla Ingi”, której celem jest zbiórka różnego rodzaju tekstyliów w dobrym stanie. Często zalegają nam w szafach nie używane już i nie potrzebne rzeczy i nie wiemy co z tym zrobić, bo wyrzucić szkoda.
Mamy na to pomysł. Można nadać im drugie życie, a przy tym pomóc maleńkiej Indze Niedźwieckiej z Przęsocina w zebraniu funduszy na terapię genową i rehabilitację, w walce z największym wrogiem jakim jest SMA1 – najcięższa postać rdzeniowego zaniku mięśni. Cały koszt leku to 9,5 mln zł. Brakuje jeszcze mniej niż 2 mln zł.
Co zbieramy: ubrania, pościel, pluszaki, obrusy, buty (związane w pary), koce, torebki, firany i wszystkie inne tekstylia.
Tekstylia można dostarczyć samemu na miejsce finału lub znaleźć najbliższy punk zbiórki dla siebie. Lista punktów zbiórki: pod adresem https://www.facebook.com/groups/ingasma/permalink/431926121478232/
W dniu 14 września w godzinach 14.00 – 19.00 na parkingu przy NETTO ARENA w Szczecinie odbędzie się „Wielki Finał Szafowania z Michałem Wiśniewskim dla Ingi”.
Michał Wiśniewski przyjedzie z tirami z firmy recyklingowej i osobiście odbierze od Was wszystkie dostarczone na miejsce tekstylia.
Dochód uzyskany ze sprzedaży tekstyliów w całości zostanie przekazany dla Ingusi.
Rekord szafowania to 97,3 tony.
Pobijmy go dla Ingusi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *