Utalentowani z gminy Dobra nagrodzeni

Nagrodzono utalentowanych mieszkańców gminy Dobra. Za wybitne osiągnięcia sportowe oraz w dziedzinie twórczości artystycznej wyróżnienia i stypendia otrzymały łącznie 133 osoby. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie.
Stypendia w zakresie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury przyznawane są głównej mierze artystom, twórcom i organizatorom działalności kulturalnej. Szanse na ich uzyskanie miały również osoby upowszechniające kulturę oraz mające wybitne osiągnięcia w dziedzinach twórczości artystycznej – w szczególności w tańcu, muzyce  i teatrze. W tym roku stypendiami uhonorowano 51 osób.
Nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe trafiły do zawodników, którzy osiągnęli znaczące wyniki w rywalizacji ogólnopolskiej i międzynarodowej. Wśród uhonorowanych znaleźli się m.in. karatecy, piłkarze i lekkoatleci. Łącznie wyróżniono 82 osoby.
Wszystkim wyróżnionym mieszkańcom serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów  #mieszkańcy #nagrody #wyróżnienia #stypendia #sport #kultura