Być kobietą, być kobietą 

Już w najbliższą sobotę, 12 marca o godz. 17:00, Miejski Ośrodek Kultury w Policach na swojej scenie będzie gościł znakomitych szczecińskich muzyków. 

Dzień Kobiet to idealny pretekst aby wysłuchać muzyki miłosnej i filmowej w wykonaniu Chóru Kameralnego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu w Szczecinie pod dyreklcją Iwony Wiśniewskiej-Salamon oraz Orkiestry Kameralnej Ocean Dźwięku pod dyrekcją Dianny Domagały. Ponadto artystom akompaniować przy fortepianie będzie utalentowany Maciej Skowronek. W repertuarze koncertu znajdują się klasyki polskiej muzykiAda to nie wypadaZimny drańNie bądź taki szybki BillCzy te oczy mogą kłamać? czy Dumka na dwa serca

Polickie wydarzenie to nie lada gratka dla melomanów. Chór Kameralny jest doświadczonym zespołem mającym na koncie dziesiątki występów, również na zagranicznych scenach. Ponadto może się pochwalić wydaniem 13 albumów. Orkiestra Kameralna jest natomiast mieszanką profesjonalnych muzyków oraz studentów akademii muzycznych. Można sobie więc wyobrazić, że przy takim połączeniu na estradzie dzieją się rzeczy niezwykle interesujące. Ale po co sobie wyobrażać? Zdecydowanie lepiej przyjść i doświadczyć tego osobiście.

Bilety 20 zł

link do zakupu biletów