Gadżety na Boże Narodzenie, czyli co warto mieć w tegoroczne Święta

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy wzajemnie obdarowujemy się prezentami. Tendencję tą wykorzystują również firmy, które wysyłają swoim klientom oraz kontrahentom różnego rodzaju świąteczne upominki. Sprawdźmy, jakie gadżety na święta będą najpopularniejsze w tym roku.

Notesy, notatniki i kalendarze

W tym roku różnego rodzaju papeteria cieszyć się będzie szczególną popularnością. Firmy coraz częściej stawiają na artykuły promocyjne, które mają postać notesów i kalendarzy, gdyż:

● skutecznie promują firmę,

● generują mnóstwo kontaktów marketingowych,

● są one przedmiotami osobistego użytku.

Notatniki i kalendarze to akcesoria, które często umiejscowione są w biurach, sklepach oraz punktach usługowych, co przekłada się na generowanie jeszcze większej liczby kontaktów marketingowych.

Długopisy – klasyka czy nowoczesność?

Rynek akcesoriów reklamowych coraz częściej odchodzi od zwykłych, tanich długopisów i zastępuje je produktami o charakterze luksusowym. Pióra i długopisy grawerowane to gadżety na święta, które kojarzą się z klasą, jakością i profesjonalizmem. Co ciekawe, wartość niektórych długopisów jest na tyle duża, że ofiaruje się je jako upominki za różnego rodzaju dokonania na rzecz określonej firmy lub konkretnej społeczności.

Elektronika użytkowa – standard nowoczesności

Coraz więcej firm wykorzystuje do promocji niewielkie, aczkolwiek funkcjonalne akcesoria elektroniczne. Głośniki Bluetooth, słuchawki, nośniki pamięci, a także odtwarzacze MP3 i radia przenośne to tylko kilka przykładów takich gadżetów. Upominki te mają charakter ponadczasowy. Proste głośniki i odtwarzacze sprawdzą się nie tylko w roli gadżetów na święta (choć każdy lubi w Boże Narodzenie posłuchać dobrej muzyki), ale też jako akcesoria, z których korzysta się każdego dnia.

Kubeczki na napoje – klasyka, którą kocha każdy

Kto z nas nie lubi ergonomicznych, bożonarodzeniowych kubków, które kojarzą się z ciepłem, komfortem i bezpieczeństwem? Dzięki nim przeczekanie nawet najchłodniejszych dni (z myślami o lecie) będzie znacznie przyjemniejsze. Trend ten zauważają również firmy reklamowe, które wykorzystują kubki jako funkcjonalne gadżety na święta. Niektóre z nich potrafią nawet zmieniać kolor po zalaniu ich wnętrza gorącym napojem. Poza tym spora część kubków ma właściwości termiczne.

Powerbanki – jeszcze więcej mocy

Nasze zestawienie świątecznych gadżetów zamykają powerbanki, które przydadzą się nie tylko w trakcie świąt, ale również przez cały rok. Dzięki nim już nigdy nie zabraknie nam energii niezbędnej do zasilenia komórki, odtwarzacza multimedialnego lub tableta. Sprzęt ten można zabrać na wieczorny seans przy tablecie, na spacer oraz… na plażę, co z pewnością ucieszy osoby spędzające święta w ciepłych krajach. Reklamowe gadżety na święta to ważny filar firmowego marketingu. I tak już będzie przez wiele długich lat.

– Materiał partnera

Zdjęcie główne