Gmina Dobra dla zdrowia
Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji
„Programu kompleksowego leczenia dietetycznego i rehabilitacyjnego dla pacjentów otyłych z zaburzeniami metabolicznymi, diabetologicznymi, kardiologicznymi i endokrynologicznymi”
Wójt Gminy Dobra zaprasza mieszkańców Gminy do wzięcia udziału w bezpłatnym programie organizowanym we współpracy z Centrum Medycznym w Dobrej przy ul. Poziomkowej 5b
Program realizowany jest przez lekarzy specjalistów (kardiologa, endokrynologa, diabetologa, hipertensjologa), dietetyka, fizjoterapeutę i psychologa ma charakter warsztatowy i obejmuje trzymiesięczny cykl wykładów, konsultacji i ćwiczeń grupowych.
Szczegółowe informacje: tel. 91 45 39 500 w godz. 8:00-19:00 (pn-pt) lub rejestracja@cmdobra.pl

