Katarzyna Gajgał-Anioł królową Facebooka

 

   Katarzyna Gajgał-Anioł w Chemik Police TV mówiła o przygotowaniach do sezonu i mediach społecznościowych, których jest zwolenniczką.

Chemik Police przebywa na zgrupowaniu w Dźwirzynie, gdzie rozpoczął przygotowania do sezonu 2015/16. Siatkarki dużo czasu spędzają w sali treningowej i siłowni, gdzie żmudną pracą wracają do for

– Treningi mogą wydawać się żmudne, ale to dlatego, że są nastawione na poprawne wykonywanie zaleconych ćwiczeń. Dlatego na razie nie dźwigamy ciężarów, tylko skupiamy się na dokładności. Po południu trenujemy na plaży. Być może z boku wygląda to łatwo, ale treningi są trudne, odczuwamy je w nogach, głównie ze względu na specyfikę poruszania się po piasku – mówi.

„Miśka” śmiało mogłaby zostać okrzyknięta królową mediów społecznościowych, ponieważ bardzo polubiła kontakt z kibicami poprzez Facebook, Twitter i Instagram.

– Jeszcze nie ogarnęłam Snapchata, ale już niebawem i tam się pojawię (śmiech). Media społecznościowe strasznie mnie wciągnęły. Potrzebuję kontaktu z kibicami. Chcę pokazać im, jak wygląda życie sportowca od drugiej strony. Teraz najbardziej pochłonął mnie Instagram, ponieważ lubię robić zdjęcia – dodaje.

Całą rozmowę z Katarzyną Gajgał-Anioł posłuchać możesz TUTAJ.