Nowe stawki opłat
KOMUNIKAT!
NOWA STAWKA OPŁATY ORAZ MAKSYMALNA KWOTA OPŁATY ZA ODBIÓR
I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH W ROKU 2022.
Od 01 stycznia 2022 r. nowa stawka opłaty za odbiór odpadów komunalnych wynosi
7 zł za 1m3 zużytej wody.
W przypadku, gdy opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi wyliczana w deklaracji wynosi więcej niż 7,8% przeciętnego miesięcznego dochodu rozporządzalnego na 1 osobę właściciel nieruchomości w 2022 r. zapłaci miesięcznie nie więcej niż 149,68 zł.
Ulga za kompostowanie bioodpadów w roku 2022 wyniesie 1,20 od 1 m3 zużytej wody.
Kierownik WGOKiE
Anna Budzyńska
