Zaproszenie na spotkanie aktywnych kobiet

Serdecznie zapraszamy wszystkie  Panie na kolejne spotkanie w ramach  Kobiecej Strony Mocy.
Gościem spotkania będzie  Ania Pawlak, która jako dorosła kobieta odkryła, że w wyniku błędu personelu szpitala, po narodzinach trafiła nie do swoich biologicznych rodziców.
O poszukiwaniu prawdy i odkrywaniu swoich korzeni napisała dwutomową książkę p.t.: „Odzyskane korzenie”.
Ania jest absolwentka prawa i ekonomiki rynków kapitałowych (SGH w Warszawie); prawa spółek (Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie); prawa oraz politologii i nauk społecznych (Uniwersytet Szczeciński), MBA (Apsley Business School w Londynie).
Prawnik, politolog, socjolog, menager sprawnie poruszający się w świecie finansów, inwestycji i funduszy europejskich.
Wolontariuszka Hospicjum św. Jana Ewangelisty i Fundacji BGK. Pasjonatka, społecznik, tytan pracy.
Za swoją działalność i postawę wyróżniona Odznaką Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego. A prywatnie? Szczęśliwa kobieta, żona i mama.
O swojej historii, działalności, pasji, ale i o trudnych momentach, opowie na spotkaniu, na  które zapraszamy 13 października o godzinie 18.00, do Zachodniopomorskiego Uniwersytetu, mieszczącego się przy. ul. Weleckiej 13B w Mierzynie.
Do historii Ani dokładamy kawę/herbatę i domowe ciasta przygotowane przez członkinie Stowarzyszenia Carpe diem, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Ludowego, Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Mierzynie, naszego gościa i cudownych uczestniczek spotkania.
A ponieważ jesteśmy eko, na spotkanie zapraszamy z własnym kubeczkiem/filiżanką, talerzykiem i łyżeczką. Oczywiście naczynia przynosimy w szmacianej albo papierowej torbie.
Na zakończenie zorganizujemy też „Hydepark”, więc jeżeli Panie chcą podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, informacjami czy polecić swoje usługi, zareklamować swoją działalność., to serdecznie zapraszamy.
Do zobaczenie w Mierzynie!
Stowarzyszenie Carpe diem, Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy w Mierzynie i Ania Pawlak.