Utrudnienia w ruchu w związku z budową „Polimerów”

W związku z pracami budowlanymi konstrukcji stalowej estakady, prowadzonymi w ramach projektu Polimery Police, na drodze wojewódzkiej 114 (odcinek ul. Jasienickiej) nastąpi czasowe zamknięcie ulicy Jasienickiej na wysokości skrzyżowania z ulicą Kuźnicką do zjazdu do Oczyszczalni Police (ul. Jasienicka 7). Utrudnienia w ruchu potrwają od 8 grudnia od godziny 23.05 do dnia 9 grudnia do godziny 4:00.
Na czas zamknięcia drogi Jasienickiej wyznaczono objazd przez ulicę Kuźnicką oraz ulicę Piotra i Pawła.

Za wszystkie utrudnienia uprzejmie przepraszamy.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu.
W imieniu inwestora:
Kamila Swinarska, Biuro Public Relations i CSR (Grupy Azoty Polyolefins), 887 691 572.
Ponadto informujemy, że ewentualne zgłoszenia lub skargi można zgłaszać za pośrednictwem udostępnionego na stronie https://polyolefins.grupaazoty.com  (Zakładka Odpowiedzialny biznes -> Interesariusze) formularza skarg i zgłoszeń obywatelskich.
Informacja o projekcie:
Polimery Police to jedna z największych w historii polskiego przemysłu chemicznego inwestycji, która jest realizowana przez Grupę Azoty Polyolefins, spółkę celową należącą do Grupy Kapitałowej Grupa Azoty. W zakres inwestycji wchodzi: instalacja do odwodornienia propanu (PDH), instalacja do produkcji polipropylenu, zaplecze i infrastruktura logistyczna, terminal przeładunkowo-magazynowy (morski terminal gazowy). Generalnym Wykonawcą inwestycji jest koreańska firma Hyundai Engineering. Rozpoczęcie komercyjnej eksploatacji planowane jest na 2023 r.